fbpx

Apsaimniekošana un atbalsts

Lai Jūsu darba telpas būtu maksimāli ērtas un produktīvas, mūsu komanda atrodas Skanstes City kvartāla teritorijā, gatava momentāni risināt jebkuru jautājumu. Skanstes City sadarbojas ar profesionāliem pakalpojumu sniedzējiem. Tie ir līderi savās nozarēs un nodrošina atbilstoša līmeņa pakalpojumu.

Informācija

Lai Jūsu darba telpas būtu maksimāli ērtas un produktīvas, mūsu komanda atrodas Skanstes City kvartāla teritorijā un ir gatava momentāni risināt jebkuru jautājumu. Skanstes City sadarbojas ar profesionāliem pakalpojumu sniedzējiem, kas ir līderi savās nozarēs un nodrošina atbilstoša līmeņa kvalitātes pakalpojumu sniegšanu.

SECURE SOLUTIONS ir kompānija ar lielu pieredzi drošības pakalpojumu sniegšanā liela izmēra objektos. Mūsu sadarbības mērķis – droša un kārtīga vide, kas ir pašsaprotamas vērtības ikdienas darbā.

Uzņēmums mums nodrošina profesionālu telpu uzkopšanu. Esam izvēlējušies Impel Serviks kā oficiālo partneri, jo kompānija ir spējusi ar darbu pierādīt, ka pakalpojums ir kvalitatīvs un tam ir labas atsauksmes.

Caverion profesionāli risina apkures, ūdensapgādes, kanalizācijas, ventilācijas, elektroapgādes un citus jautājumus, uzklausot un izpildot klientu prasības.

Ērtības

Edināšana

4 dienas restorāni

Stāvvietas

Kopā 1 400 vietas

E-auto uzlāde

12 uzlādes vietas

Konferenču centrs

Kopā 3 zāles

Carsharing

Kvartāla teritorijā

Veselības aprūpe

Dažādi pakalpojumi

Velostāvvietnes

Tavs velo drošībā

Skapīši

Visdrēbēm/Mantām

Duša

Pēc velo brauciena

Uzkodas

Dažādi automāti