Jaunumi

02.01.2024

Skanstes City atklāj jaunu, modernu kopstrādes telpu SPARK Coworking

Ceturtdien, 7.decembrī “Skanstes City” atklāta jauna, moderna kopstrādes telpa “SPARK Coworking”, piedāvājot privātos birojus, dedicated desk un hot desk iespējas, kā arī sapulču telpas un privātās telpas telefonsarunām. “SPARK Coworking” kopējā platība ir vairāk nekā 500 kvadrātmetri un tas vienlaicīgi varēs uzņemt līdz 90 personām. Jaunais “SPARK Coworking” atrodas biroju kvartāla “Skanstes City” teritorijā, Skanstes ielā 52, 1.stāvā ar pieejamību no Skanstes ielas. Kopstrādes telpas interjera dizains tapis sadarbībā ar interjera studiju “Lolot design”.

“Investējot vairāk nekā 370 tūkstošus eiro, esam papildinājuši mūsu biroju kvartālu ar kopstrādes telpām, ko varēs izmantot mūsu nomnieki, dažādojot savu darbinieku ikdienu,  tā arī visi citi interesanti. Līdz šim “Skanstes City” kvartālā popularitāti ieguvuši “Mazie biroji”, piedāvājot kabinetus ar 1-4 darba vietām. “SPARK Coworking” paplašinās iespējas gan maziem uzņēmumiem, gan tiem, kas ikdienā novērtē fleksibilitāti, iedvesmojošu darba vidi un komunikāciju ar dažādu nozaru profesionāļiem,” stāsta “Skanstes City” valdes loceklis Andris Kozlovskis.

“Šobrīd “Skanstes City” biroju kvartālā attīstība notiek vairākos virzienos – turpinās divu ēku Skanstes 54 un 54A renovācija, sadarbībā ar arhitektu biroju “ĒTER” ir izstrādāts “Aktivitāšu laukuma” koncepts un uzsākta būvniecība, kas paredz videi draudzīgu zaļās teritorijas un aktivitāšu zonu izveidi, kā arī Laktas ielas 16 stāvlaukuma paplašināšanu, izbūvējot papildus 350 stāvvietas”, turpina A.Kozlovskis.

“SPARK Coworking” būs lieliska izvēle tiem, kas meklē darba vietas tuvu pilsētas centram, modernā un ērtā biznesa vidē, saglabājot mobilitātes iespējas un sasniedzamību – “Skanstes City” kvartālā ir plaša autostāvvieta, elektroauto uzlādes stacijas un carsharing pakalpojumi.