fbpx

Jaunumi

25.02.2024

Žirafes parks – jauna vieta darbam, atpūtai un pasākumiem

Birojs mūsdienās ir gandrīz kā otrās mājas, kur pavadām lielu daļu savas ikdienas, tāpēc “Skanstes City” ir būtiski rūpēties par labsajūtu, komfortu un praktiskumu ne tikai birojos, bet arī visā teritorijā kopumā. Kvartālā ir pieejamas daudz publiskās telpas ar mūsdienīgu dizainu, atpūtas zonām un ērtībām, kas padara ikdienu patīkamu un vieglāku. Visa gada garumā tiek rīkoti dažādi pasākumi – “street food” festivāli, izbraukuma tirdziņi, svētku tematiskie pasākumi un citi.

Veidojot “Skanstes City” par zaļāku, videi draudzīgāku kvartālu, esam uzsākuši iekšējā pagalma pārveidi, izveidojot zaļu Žirafes parku un infrastruktūras salu, kas kļūs par iecienītu tikšanās vietu ne tikai darbam, bet arī atpūtai un ārpusdarba laika pavadīšanai. Žirafes parks ir paredzēts kā apzaļumota, funkcionāla ārtelpa ar darba zonu, atpūtas vietām un amfiteātri.

  • Strādā svaigā gaisā
  • Sporto
  • Satiec kolēģus un draugus
  • Atpūties pēc darba
  • Rīko uzņēmumu kopējos pasākumus
  • Apmeklē pasākumus un streetfood festivālus

To visu apvienos jaunais Žirafes parks gan kolektīvām nodarbēm, gan individuālam darbam.

Savukārt infrastruktūras salā tiks izvietotas segtās velosipēdu novietnes un apkopes punkti, skrejriteņu uzlādes punkti un kioski.

Mēs novērtējam “Skanstes City” iemītnieku aktīvo dzīves stilu un vēlamies, lai viņi justos komfortabli, pārvietojoties ne tikai ar automašīnām, bet arī velosipēdiem un skrejriteņiem.

Parka būvniecības laikā stāvvietas teritorija tiks norobežota. Skanstes City šobrīd ir pieejams plašs stāvlaukums, kas ļauj nodrošināt gan mūsu nomniekiem, gan viesiem vienmēr brīvas vietas. Iesakām izmantot Skanstes 70 stāvlaukumu, kas atrodas uzreiz pa labi no iebrauktuves, kā arī stāvlaukumu aiz vienstāvu ēkas Skanstes 50B un 50C.

Papildus, 2024.gada jūnijā nelielas pastaigas attālumā – Laktas ielā 16, tiks atklāts stāvlaukums ar 350 jaunām stāvvietām un to ar “Skanstes City” kvartālu savienos gājēju tiltiņš.

Ieguvēji no šīm iniciatīvām būs gan “Skanstes City” biroju kvartāla iemītnieki, gan viesi, kuriem tiks nodrošinātas jaunas, pieejamas āra iespējas un atpazīstama, notikumiem bagāta tikšanās vieta.

Esam pārliecināti, ka “Skanstes City” iemītnieki novērtēs jauno Žirafes parku un tas kļūs par vietu, ar ko asociēsies “Skanstes City” kvartāls.

Šo zaļo iniciatīvu ir jau novērtējusi sabiedrība, balsojot par to “BREL Forum Awards” un iegūstot apbalvojumu “Labākā zaļā iniciatīva 2023”.