Services available in the area

Teritorijā pieejamie pakalpojumi

Podoloģijas Akadēmija

Podoloģijas Akadēmija ir ārstniecības iestāde, kas pašlaik piedāvā sertificētu podologu pakalpojumus un podoloģiskās kosmētikas, palīgmateriālu iegādi.

Podologi Mūsu iestādē veic šādas procedūras:

*ārstnieciskā pēdu aprūpe, ārstnieciskā roku aprūpe, ārstnieciskais pedikīrs, ārstnieciskais manikīrs, ieaugušu nagu korekcija ar knaiblēm, ar korekcijas sistēmām, papēžu plaisu ārstēšana un profilakse, kārpu un varžacs apstrāde un ārstēšana, aprūpe pēc dažādām nagu, pirkstu, pēdu un roku kaulu traumām, baktēriju un sēnīšu ārstēšana un daudz citu ar nagiem, pēdām un roku ādu saistītām problēmām.

Podoloģijas Akadēmijas speciālisti attīsta arī jaunu virzienu ‘Ēstētiskā Podoloģija”, kas sevī ietver estētiku ar minimālām novirzēm no normas.

Naga plātnes estētisku rekonstrukciju ar ārstnieciskiem gēliem, naga plātnes rekonstrukciju pēc traumām, pēc dažādām saslimšanām, iedzimtām anomālijām.

Pašlaik tiek pārstēvēti pasaulē zināmi kosmētikas un palīgmateriālu brendi kā AArkadaSmart Master un Nano Tehnology. Uz vietas ārstniecības iestādē ir iespēja izmēģināt visu piedāvāto produkciju, kā arī saņemt profesionālu konsultāciju kosmētikas vai palīgmateriālu izvēlē kā Podologiem, tā arī pacientiem.

Podoloģijas Akadēmijas personāls gaida Jūs uz vizīti , lai atvieglotu Jums ikdienu, palīdzētu izprast problēmu un kopīgiem spēkiem atrastu pareizo risinājumu un ārstēšanu, nenovedot līdz ķirurģiskām manipulācijām. Strādājam ar dažādu vecumu pacientiem, sākot no jaundzimuša bērna pareizas nagu griezšanas līdz senioru vecuma pacientiem ar izteiktām nagu un ādas problēmzonām. Laipni aicināti!

Skanstes iela 50

+371 25 74 7979

Pēc pieraksta

info@smartfeet.health